İlker Ayrık’ ın Yeni Programı Adı Ne? Yaparsın Aşkım Ne Zaman Başlıyor?

Eğlenceli ve Sempatik sunucu İlker Ayrık son olarak Fox Tv ekranlarında yer almıştı. Ancak başarılı sunucunun 10 numara 5 yıldız isimli programı beklenen ilgiyi alamamıştı.  Bu yüzden Fox TV’de İlker Ayrık’a en iyi olduğu programı tekrar sundurmaya karar verdi. Peki Yaparsın Aşkım ın konusu ne olacak?

Yaparsın Aşkım Ne Zaman Başlıyor. Başvurular Nasıl Yapılır?

Dünyada yayınlandığı tüm ülkelerde reyting sıralamasında üst sıralarda yer alan programın orjinal ismi “My Man Can” olarak bilinmektedir. Bu programın Türkiye’ deki prodüksiyonunu Pervasız Yapım üstleniyor.

Türkiye’ de Yaparsın Aşkım ismiyle yayınlanacak olan yarışmada Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasında olduğu gibi yine çiftler yarışacak. Ödülleri yine araba olacak.

2018′ de Yeni Başlayacak Diziler? Tüm Kanallar…

Yaparsın Aşkım Ne Zaman Başlıyor?

Yarışmanın ismi ise daha öncesinde Kanal D de yayınlanan versiyonu Ben Bilmem Eşim Bilir de bayan yarışmacıların eşlerine sürekli söylediği ” Yaparsın Aşkım” kelimesinden ilham alınmışa benziyor. Yapasın Aşkım programının çekimlerine başlandı ve muhtemelen yıl başından sonra ekranlarda olacak. Yarışma başvuruları için buraya tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*