Çukur Dizisinde Yamaç Mahalleden Ayrılabilecek mi? 8. Bölüm Yorumu…

Türk Tv ekranlarında her sezon birçok yapıma imza atan Ay Yapımın bu sezon ekranlarda yer alan ve beğeni ile takip edilen dizisi Çukur dizisinin başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Dizi İstanbul’ da en belalı mahallerinden biri olan çukur mahallesinin kontrolünü elinde tutan Koçovalıların hikayesini anlatmaktadır.

Çukur Dizisindeki Dilan Çiçek Deniz Kiminle Birlikte?

Yamaç Mahalleden Ayrılabilecek mi?

Çukur dizisinin bu hafta yayınlanan 8. bölüm fragmanında Koçovalı İdris oğlu Yamaçla birlikteyken Sena da onlara katılıyor. Koçovalı İdris Sena ya mahalleden istedikleri zaman ayrılamayacaklarını söylüyor. Sena odadan çıkarken Yamaç biraz daha içeride kalıyor. Belliki Yamaç babasının niyetinden memnun değil. Ama babasının rahatsızlığından dolayı onu üzmek istemiyor ve bir süre daha kalmayı kabul ediyor. Sena ise bundan memnun olmuyor. Yamaç Sena ya birşeyler söylemiş olacak ki Sena hayal kırıklığına uğruyor.

Evin annesi Sultan Koçovalı ise gelinlerin odasını teftişe çıkıyor. Gelinlerinin gardroplarını inceleyen Sultan Hanım bazı elbiseleri atıyor. Sıra Sena ya geldiğinde ise Sena ona izin vermiyor ve odasına sokmuyor. Sena ile Sultan arasındaki ipler böylelikle birkez daha geriliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*