Kadın Dizisine Sarp (Caner Cindoruk) Ne Zaman Dönüyor.

Yönetmenliğini Merve Girgin Aytekin’ in yaptığı Kadın dizisi ünlü yazar Hande Altaylı’ nın kitabından esinlenerek yapılmıştır. Dizinin başrollerinde ise Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk yer alıyor.

Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Ne Zaman Ölecek? Yoksa Ertuğrula Biat mı Edecek?

 Sarp (Caner Cindoruk) Kadın Dizisine Tekrar Ne Zaman Gelecek?

Kadın dizisinin senaryosu diğer yapımlardan oldukça farklı. Bu diziyi farklı kılan özelliği ise dizinin başrol oyuncularından birinin daha 2. bölümde ölmesidir. Ancak Türk dizi tarihine bakıldığında böyle bir olayın eşi benzeri henüz olmamıştır. İlerleyen bölümlerde Sarp mutlaka diziye dahil olacaktır. Senaristlerin Sarp ın diziye dahil olma sürecini geciktirdiği her bölüm diziyi olumsuz anlamda etkileyecektir. Dizinin reytingleri düşmeye başladığı zaman sarp diziye hemen dahil edilecektir.

Dizide Sarp henüz gelmedi. Ancak Sarp diziye girmek için gün sayıyor. Bahar artık iyice sona yaklaştı. Sarp’ın döneceğini sinyalleri 2-3 bölümdür veriliyordu dizide. Artık Sarp’ın ortaya çıkıp olan biten herşeyi anlatması lazım. Çünkü hikaye tekrara düşüyor ve seyirciler bu durumdan sıkılmaya başladı. Sarp ortaya çıktıktan sonra işlerin biraz daha Şirin’in üzerinde yoğunlaşarak aralarından ne geçtiği konusu anlatılacak. Tabi ki Şirin’in ne yapacağı da merak konusudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*