Fi, Çi Dizisinin 2. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Can Manay Duru’ yu Öldürecek mi?

Tv ekranlarında yayınlanmayan Fi dizisi sadece internette yayınlanmasına rağmen büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış durumda. Fi, Çi, Pi üçlemesinin ilk serisi olan Fi serisini 50 milyon farklı internet kullanıcısı izledi.

Meryem Dizisi 20. Bölüm Tahmini…Meryem Oktayı Vuracak mı?

Fi Dizisi 4. Bölüm İncelemesi…

Fi dizisinin yeni yayınlanan 2. Sezon 4. Bölüm 2. fragmanında, Can Manay ın önceki sevgilisinin yanına gider. Onun yüzünün yanmış olduğunu ve tüm hayattan soyutlanarak içine kapandığını görür. Aslında Özge Egeli daha önceki araştırmacı gazeteciliği özelliğini bırakarak popüler bir kanalda magazin haberleri sunuculuğuna başlamıştı. Ancak çok fazla uzak kalamadı Can Manay ve hayatını araştırmaktan. Can Manay ın eski sevgilisinin anlattıklarından yola çıkarak  Durunun geleceğinden endişe eden Özge Egeli (Berrak Tüzünataç) onu Can Manay dan kurtarabilecek mi? İlerleyen bölümlerde bütün bunların cevabını öğreneceğiz.

Can Manay Duru’ ya Ne Yapacak?

Bu bölümde Can Manay Duru ya herhangi bir şey yapmayacak. Aslında Can Manay Duru nun hala Deniz i sevdiğini düşünmesi yavaş yavaş Duru nun da sonunun yaklaştığını gösteriyor. Can Manay Duru ya gerçekten aşık olduğu için Duru nun aklının kesin olarak Deniz de olduğuna emin olmadan ona birşey yapmayacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*