Diriliş Ertuğrul Bahadır Bey Ne Zaman Ölecek? Yoksa Ertuğrula Biat mı Edecek?

TRT1 akşamlarında her çarşamba yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi tüm reytingleri alt üst etmeye devam ediyor. AB de ve Toplam da çarşamba akşamlarının reytinglerini kimselere kaptırmıyor. Diriliş Ertuğrul un bu haftaki reyting değerleri AB de 20,54 olurken Toplam da ise 16,52 olarak gerçekleşti.

Çavdar Obası Beyi Bahadır Ne Zaman Ölecek?

Diriliş Ertuğrul’ un 6 Aralıkta yayınlanan 98. bölümünde Ertuğrul Bey ile Bahadır Bey arasındaki ipler iyice gerilmişti. Bahadır Bey in çavdar obasına ilk geldiği günden beri niyetini iyi bulmayan Ertuğrul Bey Bahadır Bey in oğlu Sancar Beyi sürgüne göndererek belini bükmüştü. Bütün bu olanlardan ders almayan Bahadır Bey asilik yapmaya devam ediyor.

Bahadır Bey 3-4 bölüm daha dizideki yerini alacaktır. Turgut Alp ve Aslıhan Hatunun zehirlenmesi işinden kurtulacaktır. Ancak kendi obası Çavdar obasına geldiğinde ve daha önce oğluna verdiği eşkiya olacaksın emri yüzünden Ertuğrul Bey tarafından öldürülecektir. Diriliş dizisinin 99. bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Yayınlandığı zaman sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*