İşte Çağatay Ulusoy un Yeni Partneri!!!

Geçtiğimiz mayıs ayında imzaların atıldığı Amerikan kanalı Netflix in  çekeceği dizinin detayları ortaya çıkmaya başladı. Dizinin başrollerinden birinin Çağatay Ulusoy olacağı artık kesin.

Tarihte yer alan önemli karakterlerden esinlenerek kaleme alınan dizinin senaristliğini  Behzat Ç. dizisiyle tanınan Ercan Mehmet Erdem,  Ezel, Suskunlar gibi önemli işlere imza atmış Pınar Bulut yapacak. Yapımcılığını ise  03 Medya yapacak. Netflix in yapacağı dizi 2018 yılında aynı anda tüm dünyada yayınlanacak.

Çukur Dizisi 8. Bölüm İncelemesi….İste Detaylar!!!

Netflix Dizisinde Çağatay Ulusoy un Partneri Burcu Biricik…

Çağatay Ulusoy yeni bir dizide  yer alacağını kendi hesabından duyurmuştur. Bu dizide kendisine eşlik edecek olan kadın oyuncular arasında en öne çıkan isim ise Burcu Biricik oldu. Burcu biricik ile anlaşmaya çok yakın olan yapım şirketi son anda karar değiştirmezse Çağatay Ulusoy ve Burcu Biricik Netflix in yapacağı dizi ile sevenlerinin karşısına bu kez birlikte çıkacaklar.

Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü öğrencisi olan Burcu Biricik  Bornova Belediyesi tiyatrosunda yer almaktadır. Güzel oyuncu Şeref Meselesi dizisinde canladırdığı karakteri ile beğenileri toplamıştı. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol alan oyuncu bir çok kişi tarafından beğeni ile izlenmişti.

Fi Çi 2. Sezon 2. ve 3. Bölüm Özet…İste Detaylar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*