Fi Çi 2. Sezon 2. ve 3. Bölüm Özet…İste Detaylar

Azra Kohen in Fi, Çi,Pi üçlemesinden oluşan serisinin ikincisi olan Çi 2. sezon ile izleyicinin karşısına çıktı. Yapımcılığını Ay yapım ın üstlendiği, yönetmenliğini Mert Baykal’ ın yaptığı Fi dizisi bu sezon üstüne katarak devam ediyor.

Fi dizisinin 2. sezon 2. bölümünde İstanbul’ a geri dönen Deniz çok iddialı bir projenin müziklerini yapması için teklif alır. Deniz’ in geri döndüğünü öğrenen Duru bu durumu Can’ a bildirir ve ondan Deniz’in bu projede olmaması için yardım ister. Bunun üzerine Can Duru’ nun kendine olan sadakatını ölçmek için projenin sponsorlarıyla görüşerek Can’ ın projeye dahil olmasını sağlar.

Bütün bunları Can’ ın planladığını bilen deniz Duru’ dan intikamını almak için bu teklifi yine de kabul eder. Fi nin 3. bölümde ise Deniz Duru ile uğraşmaya başlar. Duru Gösteride ana karakter olan başrol kızının kendisinin oynaması için Can a baskı yapar. Can gösteride başrol oynayacak olan ve diziye ece karakteri ile giren Yasemin Allen hakkında can olumsuz haberler yaptırır. Bunun üzerine bunalıma giren Ece gösteri provalarını terk eder ve bu gösteride olmayacağını söyler. Yapım şirketi tarafından gösteride ana karakteri canlandırması için Duru ya teklif götürür.

Bunun üzerine Deniz devreye girerek Ece yi gösteri için cesaretlendirir ve yapabileceğine ikna eder. Ece nin tekrar döndüğünü gören Duru bir kez daha hayal kırıklığına uğrar.

Fi dizinin 4. bölüm fragmanı yayınlandığı zaman sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kenan İmirzalioğlunun yeni dizisi…İşte Detaylar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*