Survivor 2018 15 Mayıs Kim Kazandı Baraka Ödülü ve Anlat Bakalım? Survivor 2018 72. Bölüm Fragmanı

Survivor 15 Mayıs konforlu ada oyununu Ünlüler kazandılar bu hafta için. Ayrıca ekmek arası domates ve peynirinde sahibi oldular. Ardından oynanan Anlat Bakalım oyununun galibi ise Gönüllüler takımı oldu.

Survivor 2018 15 Mayısta yarışmacılar ilk olarak baraka oyunu için parkura çıkacaklar. Sonrasında ise eğlenceli bir oyun olan Anlat Bakalım oynayacaklar. Yarışmacılar Birleşme haftasının etkisinden çabuk çıktılar. Zira ertesi gün oynanan bireysel sembol oyununda yarışmacıların enerjisi ve hırsı gözlerden kaçmadı.
Survivor 2018 de Bireysel Sembol oyununu kazanan yarışmacıların kim olduğunu öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ…

Survivor 15 Mayıs akşamı yarışmacılar rahat ada için yarışacaklar. Bildiğiniz gibi bu adada bulunan yataklar daha konforlu ve rahat. Bu oyunları kazanmak yarışmacılar için sonraki oyunlarda bir avantaj sağlıyor. Rahat yataklarında daha iyi dinleniyorlar ve iyi bir uyku çekiyorlar. Durum böyle olunca da diğer oyunlarda dinlenmiş oluyorlar.

Survivor 2018 de birleşme partisi sonrasında oynanan ilk ödül oyununu 5-0 geriden gelen Gönüllüler 10-7 kazanarak büyük bir başarı yakaladılar. Ünlülerin kabus dolu günleri yeniden gelecek mi acaba? Gönüllüler takımı birleşmeden önceki bir çok oyunu kazandılar ve rakiplerinden sayıca üstünlüğü ele geçirdiler. Bakalım Gönüllüler yine seri halinde oyunları kazanmaya devam edecekler mi?

Ünlülerdeki düşüş bence devam edecektir. Turabi’nin takım arkadaşlarıyla iletişimi neredeyse kalmadı. Turabi oyunlarda ve adada kendi başına hareket ediyor. Durum böyle olunca da Ünlüler takımı oyunlarda strateji yapamıyor. Turabi karşı takımdan rakibini seçmiyor. Kendisini seçen rakibi ile oyuna çıkıyor ve genelde yenilen taraf oluyor.

Sorvivor 2018 de 15 akşamı baraka ödülünden sonra takımlar eğlenceli bir oyun olan Anlat Bakalım oynayacaklar. Bu oyunda iyi olan taraf yok gibi birşey. Birleşme haftasında Acun Medya ile oynadıkları oyunda iki takımda bir varlık gösteremedi. Bakalım bu oyunu kim kazanacak?

Survivor 2018 72. Bölüm Fragmanı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*