Survivor 2018 14 Mayıs Sembol Oyunu Kimler Kazandı? Survivor 71. Bölüm Fragmanı 14 Mayıs 2018 Yemek Ödülü Kim Kazandı

Bireysel Sembol oyununda ise erkeklerde Adem:1, Hilmicem:1 kadınlarda ise Damla:4, Yağmur:0 Damla bireysel sembol oyununda rakibi Yağmur’u yenerek aile ödülünün sahibi oldu. Erkeklerde ise Bireysel sembol oyunu halen devam etmektedir. Ancak Adem Hilmicem’i yenerek sembol oyununu kazandı. Böylelikle Adem ve Damla’nın ailesi Dominik’e gitmeye hak kazandılar.

Survivor 2018 14 Mayıs ödülü geçmiş zamanlarda yarışmacıların yarıştıkları ödüllerden bir karma idi. Bu ödüllerin arasında Pilav, Köfte, Patates Kızartması ve Mantı ödülüydü. Gönüllüler takımı 5-0 geriye düşmesine rağmen oyunu 10-7 kazandılar. 

 

Survivor da birleşme partisinden sonra yarışmacılar biran olsun unuttukları ada yaşamlarına geri döndüler. Yarışmacılar haftasonu boyunca gönüllerince eğlendiler ve karınlarını tıka basa doldurdular. Bütün bunların sonrasında 14 Mayıs akşamı artık bireysel sembol oyununu kazananlar belli oluyor. Yarışmacılar bu akşam ayrıca bir yemek ödüllü oyunda oynayacaklar.

 

Survivor 2018 de 14 Mayıs akşamı finale kalan yarışmacılar arasında birincilik yarışları tamamlanacak. Erkeklerde Hilmicem ve Adem kızlarda ise Damla ve Yağmur ailelerini yanlarına getirmek için kıyasıya yarışacaklar. 4 yarışmacı da güçlü rakiplerini eleyerek buraya gelmeyi başarmışlardı.

Erkeklerde yarı final müsabakalarında hiç yenilmeyen Hilmicem finalde beni yine favorim. Hilmicem güçlü bir yarışmacı ancak Adem’inde ondan aşağı kalır yanı yok. Hilmicem’in Adem’e karşı bana göre tek dezavantajı Adem’in 5 kendisinin 3 canının kalmış olması. Bakalım hangi yarışmacı rakibini eleyerek ailesini Dominik’e getirecek.

Kızlarda ise kesin favorim Damla. Bana göre Yağmur’dan bir tık üstün durumda. Yağmur oyunlarda atışları iyi olsa da biraz ağır bi yarışmacı ve son kısımlara geç geliyor. Bu yüzden Damla bana göre bireysel sembol oyununun favorisi. Bakalım kızlardan kim kazanacak?

Survivor 2018 71. Bölüm Fragmanı Son Bölüm

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*