Yeni Gelin 23 Aralık 30. Bölümde Neler Olacak? Şirin ve Baran Ne Zaman Evlenecek?

Show Tv ekranlarında yayınlanan eğlenceli dizi Yeni Gelin 23 Aralık cumartesi günü yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Peki 30. bölümde neler olacak. Şirin Baran aşkı ne durumda? Evlenebilecekler mi?

Kanal D nin Yeni Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Gülizar Dizisinde Kimler Oynayacak?

Yeni Gelin Dizisi 30. Bölümde Neler Olacak?

Yeni Gelin dizisi hız kesmeden devam ediyor. 30. Bölümde aile tekrar Adana daki konaklarına dönüyor. Burada ağalığı bırakmak isteyen Kalender Bozok oğulları arasında bir yarış tertip ederek yeni ağanın kim olduğunu belirleyecek. Tabi bütün anneler ve eşler kocalarının ağa olması için onları bu yarışa hazırlayacaklar. Biri hariç. Bella. Hazar ağa olmak istemeyecek ancak annesinin tehditleri yüzünden oda yarışa hazırlanacak. Kıyasıya bir yarışın olacağı belli. Diğer taraftan Antalya da iyice yakınlaşan  Şirin ve Baran ne yapacaklar? Evlenebilecekler mi?

Şirin ve Baran Aşkı? Evlenebilecekler mi? 

Antalya tatili sırasında iyice yakınlaşan çift Şirin in Baran ı öpmesi ile artık resmen sevgili oldular. Artık nişan ve sonrasında evlilik planları içerisine girecekler. Şirin ve Baran çok eğlenceli bir çift oldular. Bu çift seyirciyi de oldukça güldürüyor. 30. bölümde Şirin artık Baran a gel beni babamdan iste diyor artık. İlerleyen bölümlerde Şirin Ve Baran ın evlenmesi artık kaçınılmaz olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*